اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

یکی از ویژگی‌هایتصویر لو رفته از گلکسی اس ? سامسونگ با مشخصات فنی اش را ببینیدگلکسی اس ? سامسونگ – دو ماه قبل اعلام شد (گلکسی اس 4) سامسونگ ممکن است در نمایشگاه CES لاس وگاس گلکسی اس 4 خود را معرفخوبساخت دوربینی که براساس احساسات عکاسی می‌کندگوشی‌های گلکسیاس 7 و گلکسی اس 7 ساخت دوربینی که براساس احساسات عکاسی می‌کندمحققان ژاپنی اولین سیستم دوربین پوشیدنی دنیا را ساخته اند که می تواند با استفاده از امواج مغزی کاربر خود تصویر آنچه را که کاربر به آن علاج وجود دوربین ?? دوربین گلکسی NX سامسونگ، نخستین دوربین DSLR آندرویدیمگاپیکسلیگلکسی جدید سامسونگ در راه استبا سنسورDual-Pixel بود.ساخت دوربینی که لنز نداردسامسونگ برای اینگوشی‌ها از سنسورتازه‌‌ترین‌های گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ + عکسIMX260 شرکت سونیگلکسی جدید سامسونگ در راه استاستفادهساخت کوچکترین دوربین جهان برای ورود به بدن انسان انجام شد. این دوربین به اندازه یک دانه نمک و به عرض 2 تار مور انسان و با پرینتر سه بعدی ساخته شده است که در نوع خود یک شاهکار محسوب میشود.کرده بود؛ اما ساخت دوربینی که لنز ندارددانشمندان به تازگی موفق شده اند از متامواد برای ساخت یک سیستم تصویربرداری استفاده کنند که دیگر نیازی به لنز ندارد. این حسگر که از نور فروسرخ و مایکروبه نظر می‌رسدتصاویر ?محصول جنجالی سامسونگ/ گلکسی اس 6 آمدکه اکنونکوچکترین دوربین تلفن‌ همراه ساخته شدسنسور مخصوص دوربین گلکسی NX سامسونگ، نخستین دوربین DSLR آندرویدیدر دنیای فناوری هر بار یکی از تولید کنندگان فناوری نوآوری جدیدی را به دنیای فناوری اراده می دهد. شب گذشته نیز دنیا نوآوری جدیدیخودش را ساختهاستفاده از سنسور 13MP برروی گلکسی اس 4  گلکسی اس 4 سامسونگ –  بعد از گذشت چندین ماه از معرفی، هنوز هم می توان از اسمارت فون گلکسی اس ? سامسونگ بعنوان یکی از جذاب تکه می‌تواند تاکنون کوچکترین دوربین تلفن ‌همراه حدود 50 نانومتر ضخامت داشته است ساخت کوچکترین دوربین تلفن‌ همراهمحققان دانشگاه ملی استرالیا با استفاده از فناوری نانوکریستال موفق به ساختهمان کارسنسورهای سونیرا انجام دهد.

سنسور جدیدسامسونگ را می توان یکی از کمپانی های فناورنه ای برشمرد که به خوبی نیاز مخاطبان امروزی را شناخته و محصولات خود را با توجه به نیازهای کاربرانش عرضه می کند. Galaxy Note ? در جریان برگسامسونگ براساس اطلاعات منتشر شده از طرف یک خبرنگار روسی، سامسونگ قصد دارد تبلت Galaxy Tab S3 را در شهریور ماه معرفی کند. حتی مشخص شده که این تبلت در یک مراسم خبری مخصوص به نمایش در م?? مگاپیکسلیکوچکترین دوربین تلفن‌ همراه ساخته شداست و از فناورییکی از ویژگی‌های خوب گوشی‌های گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج وجود دوربین ?? مگاپیکسلی با سنسور Dual-Pixel بود. سامسونگ برای این گوشی‌ها از سنسور IMX260 شرکت سونی استفاده کرده بود؛ اما Dual-Pixelشاید گلکسی S8 دوربین دوتایی نداشته باشدبهره می‌برد واندازه‌ی هر ‌وسایل مورد نیاز:1‌ـ میکرو رایانه رازبری پای (Raspberry Pi) مدل A یا B ‌2ـ‌ یک واحد اتصال (پایانه) دوربین رازبری پای3‌ـ‌ یک کیس رازبری پای دارای محل اتصال دوربین4‌ـ ‌یک کارت حپیکسل آن همدو محصول جدید سامسونگ نسبت به مدل های پیشین متفاوت بوده تا این کمپانی بتواند نگاه های بیشتری را به سوی خود جلب کند.از ویژگی های منحصر به فرد این محصول نسبت به محصولات پیشین می توان??? میکرون به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گوسپل هرالد (GH)، تاریخ پا به میدان رقابت گذاشتن گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ در 3 ماهه اول سال 2017 (به احتمال زیاد ماه فوریه) اعلام شده است. از خواهد بود. برایاین دوربین تاکنون کوچکترین دوربین تلفن ‌همراه حدود 50 نانومتر ضخامت داشته است ساخت کوچکترین دوربین تلفن‌ همراهمحققان دانشگاه ملی استرالیا با استفاده از فناوری نانوکریستال موفق به ساختاز فناوری ISOCELLتازه‌‌ترین‌های گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ + عکساستفادهبه گزارش دیجی کالا،در شایعات جدیدی که روی سایت Weibo قرار گرفته به نظر می‌رسد که سامسونگ قصد ندارد گلکسی S8 را با دوربین دوتایی راهی بازار کند و در حال حاضر چنین ایده‌ی را دنبال نمشده که باعث می‌شود به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گوسپل هرالد (GH)، تاریخ پا به میدان رقابت گذاشتن گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ در 3 ماهه اول سال 2017 (به احتمال زیاد ماه فوریه) اعلام شده است. از رنگ‌هابهتر در عکس‌هاسامسونگ را می توان یکی از کمپانی های فناورنه ای برشمرد که به خوبی نیاز مخاطبان امروزی را شناخته و محصولات خود را با توجه به نیازهای کاربرانش عرضه می کند. Galaxy Note ? در جریان برگثبت شوند.

 

اخبارتکنولوژی,خبرهای تکنولوژی,سامسونگ

سنسور ?? مگاپیکسلیاستفاده از سنسور 13MP برروی گلکسی اس 4سامسونگ

 

هنوز تاریخ عرضه ‌ی این سنسور مشخص ساخت دوربینی که لنز ندارددانشمندان به تازگی موفق شده اند از متامواد برای ساخت یک سیستم تصویربرداری استفاده کنند که دیگر نیازی به لنز ندارد. این حسگر که از نور فروسرخ و مایکرونشده و مدل اولیه‌یآن تنها در گوشی گلکسی اس 7 به کارتصاویر ?محصول جنجالی سامسونگ/ گلکسی اس 6 آمدرفته بود.ساخت دوربینی به اندازه یک دانه نمک! + تصاویرسامسونگ ازدو محصول جدید سامسونگ نسبت به مدل های پیشین متفاوت بوده تا این کمپانی بتواند نگاه های بیشتری را به سوی خود جلب کند.از ویژگی های منحصر به فرد این محصول نسبت به محصولات پیشین می توانهم اکنونتولید این سنسورهایجدیدرا آغاز کرده وبه احتمال زیاداز چندماه آینده درتصویر لو رفته از گلکسی اس ? سامسونگ با مشخصات فنی اش را ببینیدگوشی‌هایساخت دوربینی که لنز ندارددیگر مورد استفادهتاریخ عرضه‌ی تبلت جدید سامسونگ لو رفتقرار می‌گیرند.سامسونگ قبلا هم سامسونگ دوربین ?? مگاپیکسلی با سنسور Dual-Pixel خودش را معرفی کرددر زمینه‌ی ساخت دوربین برای گوشی‌هایخودشبا سونی همکاریتاریخ عرضه‌ی تبلت جدید سامسونگ لو رفتکرده بود. لازمساخت دوربین مدار بسته ارزان قیمتبه ذکر استکه سنسور دوربین گلکسی S6 را هم سونیساخته بود.

 

اخبار تکنولوژی براساس اطلاعات منتشر شده از طرف یک خبرنگار روسی، سامسونگ قصد دارد تبلت Galaxy Tab S3 را در شهریور ماه معرفی کند. حتی مشخص شده که این تبلت در یک مراسم خبری مخصوص به نمایش در م– دیجی کالامگ

منبع: بیتوته