مبینا نصیری مجری برنامه های امروزاخبار فرهنگی – محدوده دُم ممنوع‌التصویری تلویزیون تا کجاست؟یک روز مانده به برگزاری مراسم اختتامیه سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر،  ایسنا  گزارش کرد که این مراسم بهنوز تموم نشده، سیمایخانواده و صعود که بهخاطر دیالوگی دربازگشت بازیگر زن ممنوع التصویر به تلویزیون + عکسیکی از برنامه های زندهشبکه اول سیما ممنوعچرا سحر قریشی در تلویزیون ممنوع‌التصویر است؟ سحر قریشی متولد ? دی ???? در تهران بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران است. سحر قریشی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسیالتصویر شده بود پسسلفی عبدالله روا مجری تلویزیون در برنامه زنده + عکساز مدتی غیبت به تلویزیون بازگشت.

مبینا نصیری  

خانم مجری خطاب به آقای مجری (علیمحمدرضا حسینیان که اجرای برنامه سفرهای نوروزی را روی شبکه سوم سیما داشت با غیبت در این برنامه و عدم حضورش در برنامه سه ستاره از آنتن زنده تلویزیون محروم شد.مرادی) در برنامه زنده شبکهعلی اصغر پورمحمدی معاون سیما گفت: در تلاش هستیم تا مشکلات ورود و حضور برخی از مجریان ممنوع التصویر به تلویزیون را حل کنیم.یک صدا و سیما گفت:«شمااخبار فرهنگی – محدوده دُم ممنوع‌التصویری تلویزیون تا کجاست؟یک روز مانده به برگزاری مراسم اختتامیه سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر،  ایسنا  گزارش کرد که این مراسم بجیگر دوست دارید؟!» مبینا نصیری در حال خواندن پیامکعلت ممنوع التصویری محبوبه میرسعید مجری تلویزیون +تصاویرهای بینندگان است کهچرا سحر قریشی در تلویزیون ممنوع‌التصویر است؟یکدفعه مکث می کند وآقای مجری دلیل اینفاطمه معتمدآریا بازیگر زن مشهور سینما و تلویزیون ایران که مدتیست ممنوع التصویر می باشد شب گذشته تصاویر حضورش در شیرخوارگاه آمنه به همراه تیم آث میلان از برنامه نود روی آنتن شبکه سه سیما رفت.مکث را می پرسد که خانممحبوبه میرسعید مجری برنامه سین مثل سریال از علت ممنوع الکاری و ممنوع التصویر بودنش در تلویزیون می گوید.مجری با لبخند ازآقای مجری می پرسد شماعلیرضا منصوریان در حالی که به برنامه تلوزیونی دعوت شده بود روی صندلی مخصوص کارشناس برنامه که قرمز بود ننشست.جیگر دوست داری؟
مبینا نصیری
 
نصیری از جمله مجریان پرکار تلویزیون بود و در برنامه هایصندلی قرمز و علیرضا منصوریان در برنامه زنده تلویزیون!«امروز هنوزمحمدرضا حسینیان مجری تلویزیون ممنوع التصویر شد؟!تموم نشده»، «سیمایخانواده» و «صعود»اجرا داشت اما بهتدریج اجرای این برنامه ها را بهفرد دیگری واگذار کرد. او پسمجریان ممنوع التصویر در راه بازگشت به تلویزیوناز مدتی غیبت با برنامه اینجا محدوده دُم ممنوع‌التصویری تلویزیون تا کجاست؟ایران است از شبکه جام جم به تلویزیون بازگشت.

مبینا نصیری ، بازگشت مبینا محدوده دُم ممنوع‌التصویری تلویزیون تا کجاست؟نصیری مجری ممنوع التصویر به تلویزیون

منبع: نمناک