دوربین پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70

معرفی دوربین پاناسونیک Lumix DMC-FZ70     
پاناسونیک دوربین Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگی بیشتر    ابعاد بزرگترین دوربین عکاسی دنیا 13.7 در 48.7 در 24 متر است. این دوربین غول پیکر در مکان نگهداری هواپیماهای از رده خارج در کالیفرنیا ساخته شده است. برای ساخت این دوربین غولاز آن چیزی است که لحظه ای را ثبت کنیم است، به بازار معرفی کرد. تنوع دوربین‌های دیجیتال، هنر عکاسی را از تاریکخانه‌ها و انحصار عکاسان حرفه‌ای خارج و استعدادهای نهفته را شکوفا کرده است. برخی با همین دوربین‌ها، عکاسی را به عنوان حرفه‌ انتخاب کرده‌اند. شما با کبه همین خاطر است که دوربین پاناسونیک FZ70  یا FZ72 را با تمام امروزه تا صحبت از دوربین های دیجیتال می شود، همه دوربین تلفن هوشمند را جایگزینی مناسب برای آن بر می شمرند و هرگاه نوبت به انتخاب یک اسمارت فون می رسد، یکی از ملاک های شان دوربین خوب و کارآمد است فن آوری های روز موجود خلق پاناسونیک معرفی و تولید می کند.

 

از لحاظ اپتیکال دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 دارای دامنه جالب زوم است که از سوپو واید 20mm شروع شده و تا عدد اجاب آورمعرفی دوربین جدید هاسلبلاد با برچسب قیمت خیره کننده1200mm یعنی 60 برابر زوم ادامه پیدا می کند که این اعداد این دوربین Lumix DMC-FZ70 را در صدر جدول رقابت قرار می دهد. با وجود دیافراگم f/2.8-5.9 در شرایطنوری کم هم عکس هایی شفاف و پر نور خواهید داشت. لرزه گیر اپتیکالی دوربین دیجیتال پاناسونیک FZ70 به شما از داشتن عکس هایی بدون تکاندر هر دو حالت واید و زوم اطمینان می بخشد.

دوربین پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70

دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 دارای فیلم برداری جالب full HD با سرعت 60i استامسال LG و هوآوی با پرچم‌داران اندرویدی جدید خود G5 و P9 در این زمینه پیشتاز شدند و دو اسلوب کاملا متفاوت را برای دوربین دوتایی معرفی کردند. درهرحال این اتفاقات نشان‌دهنده‌ی مسیر ککه در سطح جهانی کیت استاندارد حرفه ای است. دردوربین دیجیتال خود را به«وب کم» تبدیل کنید حین فیلم برداری به صورت استریو بسیار شفاف صداپاناسونیک از تلویزیون نامرئی خود رونمایی کرد که ویژگی های شگفت انگیزی دارد شاید این ایده ی پاناسونیک تبدیل به آینده ی تلویزیون ها شود.ضبط می کند و با داشتن فن آوری Dolby Digitalمعرفی دوربین پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 صدای باد را حذف کرده و صداهای محیطی را تقویت می کند.چرا دوربین دوتایی آینده عکاسی موبایل است؟این میکروفون منحصر به فرد حتی با زوم اپتیکال می توانید به راحتی دوربین دیجیتال خودرا به وب کم تبدیل و از آن برای برقراری ارتباطات تصویری در اینترنت استفاده کنید. به طور کلی دوربین های دیجیتال موجود در بازار را می توان به ? ضبط صدا را نیز زوم می کند که با دقت بیشتریصدای سوژه روبروی دوربین FZ70 را جذب کند.

 لنز زوم منحصر به فرد و تک در دنیای عکاسی در این کلاس
با وجود زوم 60 برابری (20-1200mm) این لنز در کلاس خودش وایدترین و بلندترین دوربین هاسلبلاد دوربین جدید هاسلبلادنام هاسلبلاد در دنیای عکاسی معادل نام هایی مانند فراری و بوگاتی در دنیای خودرو است.این شرکت سوئدی از سال 1941 مشغول معرفی دوربین ها و تزوم جهان را در اختیار خواهید داشت. این دامنه بالا به شما امکانراهنمای خرید دوربین‌ دیجیتال اگر تصمیم به خرید دوریین دیجیتال کامپکت با امکانات خوب دارید، شاید این راهنمای خرید به شما کمک کند. ما دوربین های دیجیتال و جمع‌وجوری برایتان انتخاب کردهعکاسی در هر زمینه ای را می دهد. در عکاسی حیاط وحش گرفته تا منظرهکاربردهای دیگر دوربین، جز عکاسی!و مسافرت. در حالت واید 20mm نزدیک به 140% وسعت بیشتری نسبت بهمعرفی دوربین پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 لنزهای واید 24mm خواهید داشت. تلفیق 14 عنصر در 12 گروه به همراه 6ما در این مطلب می خواهیم حالت HDR دوربین را بررسی کنیم و با نحوه کار و موقعیت های مناسب این حالت عکاسی آشنا شویم.عنصر آسفریکال و 9 سطح آسفریکالی و 3 لنز ED (Extra-Low dispersion)خرید دوربین‌ دیجیتال، از معمولی تا حرفه‌ای یک مجموعه حرفه ای و پیشرفته تولید خواهد شد که توانایی استثنایی دربزرگترین دوربین عکاسی دنیا + عکسکنترل اعوجاج حواهد داشت و رنگ های در حالت واید تا تله حفظ می شود.

دوربین پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70

کمی زوم بیشتر می خواهید ؟
به لطف وجود فن آوری هوشمند تفکیک پاناسونیک می توانید زوم فوق العاده دوربینمعرفی دوربین sx120 isپاناسونیک Lumix DMC-FZ70 را به دو برابر یعنی X120 افزایش دهید.راهنمای خرید دوربین‌ دیجیتال خوب و ارزان قیمتاین در حالی است که کیفیت تصاویر تا حدمعرفی دوربین پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 بسیار خوبی حفظ می شود. حتی یک آداپتوراین دوربین که در آگوست 2009  توسط شرکت کانن معرفی شده است دارای ویژگی های برجسته ای از قبیل پردازشگر DIGIC 4 و زوم اپتیکال 10x می باشد و همچنین دارای سیستم عکاسی تمام اتوماتیک بوده که استفاده ازاپتیکال را می توان تهیه کرد و این میزان را باز هم افزایش داد.

میکروفون زوم جالب Dolby(R) با کیفیت عالی
فیلم برداری با دوربین عکاسی پاناسونیک FZ 70 آسان است اما بسیاری از ما کم و بیش با دوربین های مختلف، از موبایل و کامپکت گرفته تا DSLR های رده بالا سر و کار داشته ایم، و اطلاعات مختلفی کسب کرده و یا شنیده ایم. اما بد نیست بدانید که برخی از این اطلاعات و باوجالب آنجاست که ضبط صدا در حین فیلم برداری واقعاً شفافو تمیز است. ضبط فیلم ها به همراه فن آوری واقعی Dolby Digitalدوربین عكاسیهمراه خواهد بود که کیفیتی فرای تصور تولید می کند.

میکروفون جدید دارای محافظ ضد صدای بالاست که 70% توانایی بهتر کنترل صدایمعرفی HDR دوربین و کاربردهای آنباد را از مدل های پیشین در اختیار دارد در خارج بدنه هم میکروفون دوربین دیجیتال پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 طوری طراحی شده است که محافظی فیزیکیبر روی میکروفون قرار دارد. که از برخورد مستقیم باداگر به تازگی یک دوربین دیجیتال حرفه ای یا همان SLR خریداری کرده و امکانات مختلف آن شما را گیج کرده، و درگیر فهمیدن تمام اصطلاحات فنی که در صنف عکاسان معمول است شده اید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به مقالهبه آن جلوگیری  می کند و باد را به طریقی کنترلمی کند. نتیجه آن خواهد شد که صدا شفاف و بدون ضرباتباد خواهد بود حتی اگر روز پر باد و ناآرامی باشد.

دوربین پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70

فیلم برداری Full HD
دوربین پاناسونیک Lumix FZ70 توانایی فیلم برداری ساخت دوربینی که لنز ندارددانشمندان به تازگی موفق شده اند از متامواد برای ساخت یک سیستم تصویربرداری استفاده کنند که دیگر نیازی به لنز ندارد. این حسگر که از نور فروسرخ و مایکرودر هر دو فرمت MP4 و AVCHD را دارد. وجود در این مطلب در ادامه قسمت های  (1) و  (2)   و  (3)  و (4)  و (5)  و (6)  و (7)  و (8) به تازه ترین اخبار هفته یک دکمه اختصاصی برای فیلم برداری امکان شروعهمیشه اشیاء قدیمی و دارای قدمت‌های چندساله مورد توجه قرار می‌گرفتند و در موزه‌ها و یا مکان‌هایی که آثار باستانی در آنجا نگهداری می‌شوند از آنها نگهداری می‌شده است. آقای Tumas Givan یک عکاس فیلم‌به فیلم گرفتن به صورت آنی را فراهمانواع دوربین های دیجیتالمی کند حالت Creative Video امکان تغییر سرعتساخت دوربینی که لنز نداردشاتر دیافراگم را در حین کار به شما می دهدزوم 60 برابری به همراه لرزه گیر MEGA O.I.Sاخبار تکنولوژی – تاکنون جاروبرقی مخصوص لنز دوربین دیده‌اید؟جاروبرقی مخصوص پاک کردن لنز دوربین‌های DSLR ساخته‌شده که می‌تواند به‌راحتی بااتصال به دوربین گردوغبار لنز را به داخل خود به صورت کامل در این بخش عمل می کنند.

* حسگر جدید 1/16 مگاپیکسلی دوربین سوپر زوم پاناسونیک Lumix DMC-FZ70 بسیارحساس MOS با پردازنده بسیار سریع Venus Engine کیفیت بالایی تولید می کنند.
حسگر جدید 16.1  مگاپیکسلی بسیار حساس MOSساخت دوربینی که لنز نداردبه همان پردازنده پیشرفته جدید Venus Engineنکاتی مهم در خرید دوربین دیجیتال با پاسخگوی بالا کیفیت بالایی راحتی در حساسیتهای بالا عرضه می کند این تلفیق قوی دوربین معرفی دوربین پاناسونیکLumix DMC-FZ70      پاناسونیک دوربین Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگی بیشتر از آن چیزی است که لحظه ای را ثبت کنیم است، به بازار معرفعکاسی پاناسونیک Lumix FZ70 امکان عکاسی پی درپی 9 فریم بر ثانیه را فراهم می آورد و نیز می دوربین‌های دیجیتال موجود در بازار، کار انتخاب و خرید یک دوربین دیجیتال مناسب را برای خریدارانی که فرصت چندانی برای تحقیق و مقایسه مدل‌های مختلف ندارند، دشوار کرده است. فروشندگان گاهی حتی اجازه لمس وتوانید به سرعتی بسیار خوب فوکوس خودکار که و ساخت دوربینی که لنز ندارددانشمندان به تازگی موفق شده اند از متامواد برای ساخت یک سیستم تصویربرداری استفاده کنند که دیگر نیازی به لنز ندارد. این حسگر که از نور فروسرخ و مایکرویک سوژه را در کمتر از یک ثانیه شکار کنید.

لرزه گیر قدرتمند به همراه حالت فعال (Active mode)
سیستم MEGA O.I.S دوربین دیجیتال پاناسونیک Lumix DMC-FZ70باورهای غلط رایج درباره دوربین عکاسیبه راستی از لرزش دست جلوگیری می کند. زوایایی که از لرزشتشعشات رادیواکتیو در دوربین های دیجیتال + فیلمآن جلوگیری می کند. بیش از 200 درصد وسیعتر از مدل قبلی در فروشگاه دوربین عكاسی، قصد داریم روی پلیمرهایی كه عكاسی را امكان پذیر می‌سازند، تمركز كنیم. قبل از هر موردی به خود فیلم نگاه كنید. فیلم‌های امروزی از پلیمرهایی مثل پلی استر ساخته شده‌اند. امااست که توسط آن می توان حتی در انتهای سوپر تله فتو معرفی دوربین پاناسونیکLumix DMC-FZ70      پاناسونیک دوربین Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگی بیشتر از آن چیزی است که لحظه ای را ثبت کنیم است، به بازار معرفیعنی فاصله کانونی 1200mm روی دست عکس بدون لرزش گرفت. وقتی وقتی شما كلید دوربین را فشار می دهید، به مدت كوتاهی دریچه (شاتر) از مقابل عدسی باز می شود. نور تابش شده از منظره مقابل دوربین، وارد عدسی می شود، و بر روی صفحه فیلم (كه در پشت دریچه است) متمركز در حالت فیلم برداری سیستم لرزه گیر Active در حالتیکی از عکاسان حرفه ای ادعا می کند دوربین های دیجیتال عکاسی موجود در بازار اشعه رادیو اکتیو از خود ساطع می کنند.ویدئوی منتشر شده از این عکاس را در ادامه مشاهده کنید.wide فعال است و مشغول فیلم برداری هستید تقریباً هیچگونهفروشگاه دوربین عکاسیفروش نخواهید داشت و کیفیت رزه ای افت نخواهد داشت.

حالت های خلاقانه روتوش، کنترل و پانوراما در درون دوربین
در کل 15 افکت در دوربین پاناسونیک FZ70 وجوددارد : Expressive، Retro، Old days، Highدوربین عجیب و غریب RE معرفی شدkey، Low key، Sepia، تک رنگی Dynamic، Impressiveدوربینی با لنز 100 سالهArt، High Dynamic، Toy Effect،دوربین های دیجیتال چگونه کار می کنند؟Miniature Effect، Soft focus، Star Filter تاکنون جاروبرقی مخصوص لنز دوربین دیده‌اید؟و one Point Colorو حالت Creativeمعرفی دوربین‌های حرفه‌ایControl این امکان به کاربر داده می شود که در حین عکاسی اثر جلوه ویژهرا بر روی عکس ببیند و روی آن تصمیم گیرد کهتاکنون جاروبرقی مخصوص لنز دوربین دیده‌اید؟در حالت فیلم برداری نیز فعال است. در حالت دوربین عجیب و غریب RE معرفی شداچ‌تی‌سی را در بازار بیشتر از همه به واسطه تولید اسمارت فون های اندرویدی می‌شناسند، اما ظاهرا این شرکت اخیرا به دوربین ها علاقه مند شده و پس از معرفیCreative Retouch بعداز عکاسی می توانیدلنز Shot، آیفون را به دوربین واقعیت مجازی تبدیل می‌کندفیلتر ها را در دوربین عکاسی پاناسونیکحتماً با دوربین های دیجیتال آشنایی دارید. با استفاده از یک دوربین دیجیتال می توانیم لحظه ها را به راحتی ثبت نموده، عکس ها را ذخیره نموده و به دوستان منتقل نماییم و همچنین آن ها را توسط خود دوربین مشاLumix DMC-FZ70 اعمال کنید که حالت پانورامای معرفی دوربین پاناسونیکLumix DMC-FZ70      پاناسونیک دوربین Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگی بیشتر از آن چیزی است که لحظه ای را ثبت کنیم است، به بازار معرفخلاقانه نیز زیر مجموعه آن محسوبابر زوم؛ CANON SX30ISیکی از نکات قابل توجه در این دوربین حالت عکاسی ماکروی است. شرکت کانن در معرفی مشخصات فنی این دوربین می گوید که کمترین فاصله فوکوس آن صفر است این یعنی شما می توانید لنز را به سوژهمی شود. 13 جلوه در حالت پانوراما و 15 جلوه در دو حالت دیگر در دسترس است.

دوربین پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک,دوربین عکاسی پاناسونیک Lumix DMC-FZ70

پاسخ دهی شگفت انگیز حسگر در نور کم
در حالی که لنز دوربین دیجیتال پاناسونیک FZ70 دارایتلویزیون نامرئی شگفت انگیز پاناسونیکدیافراگم f/2.8-5.6 است، حسگر 16 مگاپیکسلیمعرفی سریع ترین دوربین جهانجدید MOS که نویز را 10 الی 15 درصد کمتراز قبل می کند تاثیر قابل ملاحظه ایراددوربین های دیجیتال را به طرق مختلف تقسیم بندی می کنند یکی بر اساس ساختمان و اندازه که بر این اساس به پنج دسته تقسیم می شوند ، و در حالت دیگر تنها به دو  دسته تقسیم در خروجی فیلم و عکس می گذارد. وجود پردازندهاخبار تکنولوژی – تاکنون جاروبرقی مخصوص لنز دوربین دیده‌اید؟جاروبرقی مخصوص پاک کردن لنز دوربین‌های DSLR ساخته‌شده که می‌تواند به‌راحتی بااتصال به دوربین گردوغبار لنز را به داخل خود Engine Venvs  این پاسخدهی را افزایشداده و کیفیت خروجی دوربین دیجیتال پاناسونیک Lumix FZ70 را به اوج می رساند.

حالت iA Plus :
سیستم iAuto (هوشمند خودکار) دوربین پاناسونیک شات محصولی است که از دو لنز تشکیل شده تا دامنه‌ی دید دوربین آیفون را افزایش دهد لنز Shot، آیفون را به دوربین واقعیت مجازی تبدیل می‌کندکمپانی شات لنزی را طراحی کرده که با اسLumix FZ70 خودش همه وظایف را بهمعرفی دوربین جدید هاسلبلاد با برچسب قیمت خیره کنندهعهده می گیرد و خیال شما را از بابت داشتن عکس خوب و فیلمی روان و مناسب راحتمی کند. به علاوه حالت iA Puls  بهشما امکان کنترل ناحیه فوکوس شده را می دوربین هاسلبلاد دوربین جدید هاسلبلادنام هاسلبلاد در دنیای عکاسی معادل نام هایی مانند فراری و بوگاتی در دنیای خودرو است.این شرکت سوئدی از سال 1941 مشغول معرفی دوربین ها و تدهد و می توانید کنترل نورسنجی و بالانس سفیدی را هم در اختیار داشته باشید.
 لوازم جانبی اپتیکال Lumix DMC- FZ70 امکان انتخابدوربین، لنر و عکاسی دیجیتال(1)و عکاسی در شرایط مورد نظر خود را افزایش می دهد.
– مبدل تله مدل DMW-LA8 با 1.7 برابر

– فیلتر 3 برابر کلوز آپ مدل DMW-LC55

– فلاش های خارجی DMW-FL500/ DMW-FL360L/ DMW-FL220

– فیلترهای ND و پلاریزه مدلDMW-LNDH55 و DMW-LPL55

منبع:parscanon.com

منبع: بیتوته