دوربين پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70

معرفي دوربين پاناسونيک Lumix DMC-FZ70     
پاناسونيک دوربين Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگي بيشتر    ابعاد بزرگترين دوربين عکاسي دنيا 13.7 در 48.7 در 24 متر است. اين دوربين غول پيکر در مکان نگهداري هواپيماهاي از رده خارج در کاليفرنيا ساخته شده است. براي ساخت اين دوربين غولاز آن چيزي است که لحظه اي را ثبت کنيم است، به بازار معرفي کرد. تنوع دوربين‌هاي ديجيتال، هنر عکاسي را از تاريکخانه‌ها و انحصار عکاسان حرفه‌اي خارج و استعدادهاي نهفته را شکوفا کرده است. برخي با همين دوربين‌ها، عکاسي را به عنوان حرفه‌ انتخاب کرده‌اند. شما با کبه همين خاطر است که دوربين پاناسونيک FZ70  يا FZ72 را با تمام امروزه تا صحبت از دوربين هاي ديجيتال مي شود، همه دوربين تلفن هوشمند را جايگزيني مناسب براي آن بر مي شمرند و هرگاه نوبت به انتخاب يک اسمارت فون مي رسد، يکي از ملاک هاي شان دوربين خوب و کارآمد است فن آوري هاي روز موجود خلق پاناسونيک معرفي و توليد مي کند.

 

از لحاظ اپتيکال دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 داراي دامنه جالب زوم است که از سوپو وايد 20mm شروع شده و تا عدد اجاب آورمعرفي دوربين جديد هاسلبلاد با برچسب قيمت خيره کننده1200mm يعني 60 برابر زوم ادامه پيدا مي کند که اين اعداد اين دوربين Lumix DMC-FZ70 را در صدر جدول رقابت قرار مي دهد. با وجود ديافراگم f/2.8-5.9 در شرايطنوري کم هم عکس هايي شفاف و پر نور خواهيد داشت. لرزه گير اپتيکالي دوربين ديجيتال پاناسونيک FZ70 به شما از داشتن عکس هايي بدون تکاندر هر دو حالت وايد و زوم اطمينان مي بخشد.

دوربين پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70

دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 داراي فيلم برداري جالب full HD با سرعت 60i استامسال LG و هوآوي با پرچم‌داران اندرويدي جديد خود G5 و P9 در اين زمينه پيشتاز شدند و دو اسلوب کاملا متفاوت را براي دوربين دوتايي معرفي کردند. درهرحال اين اتفاقات نشان‌دهنده‌ي مسير ککه در سطح جهاني کيت استاندارد حرفه اي است. دردوربين ديجيتال خود را به«وب کم» تبديل کنيد حين فيلم برداري به صورت استريو بسيار شفاف صداپاناسونيک از تلويزيون نامرئي خود رونمايي کرد که ويژگي هاي شگفت انگيزي دارد شايد اين ايده ي پاناسونيک تبديل به آينده ي تلويزيون ها شود.ضبط مي کند و با داشتن فن آوري Dolby Digitalمعرفي دوربين پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 صداي باد را حذف کرده و صداهاي محيطي را تقويت مي کند.چرا دوربين دوتايي آينده عکاسي موبايل است؟اين ميکروفون منحصر به فرد حتي با زوم اپتيکال مي توانيد به راحتي دوربين ديجيتال خودرا به وب کم تبديل و از آن براي برقراري ارتباطات تصويري در اينترنت استفاده کنيد. به طور کلي دوربين هاي ديجيتال موجود در بازار را مي توان به ? ضبط صدا را نيز زوم مي کند که با دقت بيشتريصداي سوژه روبروي دوربين FZ70 را جذب کند.

 لنز زوم منحصر به فرد و تک در دنياي عکاسي در اين کلاس
با وجود زوم 60 برابري (20-1200mm) اين لنز در کلاس خودش وايدترين و بلندترين دوربين هاسلبلاد دوربين جديد هاسلبلادنام هاسلبلاد در دنياي عکاسي معادل نام هايي مانند فراري و بوگاتي در دنياي خودرو است.اين شرکت سوئدي از سال 1941 مشغول معرفي دوربين ها و تزوم جهان را در اختيار خواهيد داشت. اين دامنه بالا به شما امکانراهنماي خريد دوربين‌ ديجيتال اگر تصميم به خريد دوريين ديجيتال کامپکت با امکانات خوب داريد، شايد اين راهنماي خريد به شما کمک کند. ما دوربين هاي ديجيتال و جمع‌وجوري برايتان انتخاب کردهعکاسي در هر زمينه اي را مي دهد. در عکاسي حياط وحش گرفته تا منظرهکاربردهاي ديگر دوربين، جز عکاسي!و مسافرت. در حالت وايد 20mm نزديک به 140% وسعت بيشتري نسبت بهمعرفي دوربين پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 لنزهاي وايد 24mm خواهيد داشت. تلفيق 14 عنصر در 12 گروه به همراه 6ما در اين مطلب مي خواهيم حالت HDR دوربين را بررسي کنيم و با نحوه کار و موقعيت هاي مناسب اين حالت عکاسي آشنا شويم.عنصر آسفريکال و 9 سطح آسفريکالي و 3 لنز ED (Extra-Low dispersion)خريد دوربين‌ ديجيتال، از معمولي تا حرفه‌اي يک مجموعه حرفه اي و پيشرفته توليد خواهد شد که توانايي استثنايي دربزرگترين دوربين عکاسي دنيا + عکسکنترل اعوجاج حواهد داشت و رنگ هاي در حالت وايد تا تله حفظ مي شود.

دوربين پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70

کمي زوم بيشتر مي خواهيد ؟
به لطف وجود فن آوري هوشمند تفکيک پاناسونيک مي توانيد زوم فوق العاده دوربينمعرفي دوربين sx120 isپاناسونيک Lumix DMC-FZ70 را به دو برابر يعني X120 افزايش دهيد.راهنماي خريد دوربين‌ ديجيتال خوب و ارزان قيمتاين در حالي است که کيفيت تصاوير تا حدمعرفي دوربين پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 بسيار خوبي حفظ مي شود. حتي يک آداپتوراين دوربين که در آگوست 2009  توسط شرکت کانن معرفي شده است داراي ويژگي هاي برجسته اي از قبيل پردازشگر DIGIC 4 و زوم اپتيکال 10x مي باشد و همچنين داراي سيستم عکاسي تمام اتوماتيک بوده که استفاده ازاپتيکال را مي توان تهيه کرد و اين ميزان را باز هم افزايش داد.

ميکروفون زوم جالب Dolby(R) با کيفيت عالي
فيلم برداري با دوربين عکاسي پاناسونيک FZ 70 آسان است اما بسياري از ما کم و بيش با دوربين هاي مختلف، از موبايل و کامپکت گرفته تا DSLR هاي رده بالا سر و کار داشته ايم، و اطلاعات مختلفي کسب کرده و يا شنيده ايم. اما بد نيست بدانيد که برخي از اين اطلاعات و باوجالب آنجاست که ضبط صدا در حين فيلم برداري واقعاً شفافو تميز است. ضبط فيلم ها به همراه فن آوري واقعي Dolby Digitalدوربين عكاسيهمراه خواهد بود که کيفيتي فراي تصور توليد مي کند.

ميکروفون جديد داراي محافظ ضد صداي بالاست که 70% توانايي بهتر کنترل صدايمعرفي HDR دوربين و کاربردهاي آنباد را از مدل هاي پيشين در اختيار دارد در خارج بدنه هم ميکروفون دوربين ديجيتال پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 طوري طراحي شده است که محافظي فيزيکيبر روي ميکروفون قرار دارد. که از برخورد مستقيم باداگر به تازگي يک دوربين ديجيتال حرفه اي يا همان SLR خريداري کرده و امکانات مختلف آن شما را گيج کرده، و درگير فهميدن تمام اصطلاحات فني که در صنف عکاسان معمول است شده ايد، پيشنهاد مي کنيم نگاهي به مقالهبه آن جلوگيري  مي کند و باد را به طريقي کنترلمي کند. نتيجه آن خواهد شد که صدا شفاف و بدون ضرباتباد خواهد بود حتي اگر روز پر باد و ناآرامي باشد.

دوربين پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70

فيلم برداري Full HD
دوربين پاناسونيک Lumix FZ70 توانايي فيلم برداري ساخت دوربيني که لنز ندارددانشمندان به تازگي موفق شده اند از متامواد براي ساخت يک سيستم تصويربرداري استفاده کنند که ديگر نيازي به لنز ندارد. اين حسگر که از نور فروسرخ و مايکرودر هر دو فرمت MP4 و AVCHD را دارد. وجود در اين مطلب در ادامه قسمت هاي  (1) و  (2)   و  (3)  و (4)  و (5)  و (6)  و (7)  و (8) به تازه ترين اخبار هفته يک دکمه اختصاصي براي فيلم برداري امکان شروعهميشه اشياء قديمي و داراي قدمت‌هاي چندساله مورد توجه قرار مي‌گرفتند و در موزه‌ها و يا مکان‌هايي که آثار باستاني در آنجا نگهداري مي‌شوند از آنها نگهداري مي‌شده است. آقاي Tumas Givan يک عکاس فيلم‌به فيلم گرفتن به صورت آني را فراهمانواع دوربين هاي ديجيتالمي کند حالت Creative Video امکان تغيير سرعتساخت دوربيني که لنز نداردشاتر ديافراگم را در حين کار به شما مي دهدزوم 60 برابري به همراه لرزه گير MEGA O.I.Sاخبار تکنولوژي – تاکنون جاروبرقي مخصوص لنز دوربين ديده‌ايد؟جاروبرقي مخصوص پاک کردن لنز دوربين‌هاي DSLR ساخته‌شده که مي‌تواند به‌راحتي بااتصال به دوربين گردوغبار لنز را به داخل خود به صورت کامل در اين بخش عمل مي کنند.

* حسگر جديد 1/16 مگاپيکسلي دوربين سوپر زوم پاناسونيک Lumix DMC-FZ70 بسيارحساس MOS با پردازنده بسيار سريع Venus Engine کيفيت بالايي توليد مي کنند.
حسگر جديد 16.1  مگاپيکسلي بسيار حساس MOSساخت دوربيني که لنز نداردبه همان پردازنده پيشرفته جديد Venus Engineنکاتي مهم در خريد دوربين ديجيتال با پاسخگوي بالا کيفيت بالايي راحتي در حساسيتهاي بالا عرضه مي کند اين تلفيق قوي دوربين معرفي دوربين پاناسونيکLumix DMC-FZ70      پاناسونيک دوربين Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگي بيشتر از آن چيزي است که لحظه اي را ثبت کنيم است، به بازار معرفعکاسي پاناسونيک Lumix FZ70 امکان عکاسي پي درپي 9 فريم بر ثانيه را فراهم مي آورد و نيز مي دوربين‌هاي ديجيتال موجود در بازار، کار انتخاب و خريد يک دوربين ديجيتال مناسب را براي خريداراني که فرصت چنداني براي تحقيق و مقايسه مدل‌هاي مختلف ندارند، دشوار کرده است. فروشندگان گاهي حتي اجازه لمس وتوانيد به سرعتي بسيار خوب فوکوس خودکار که و ساخت دوربيني که لنز ندارددانشمندان به تازگي موفق شده اند از متامواد براي ساخت يک سيستم تصويربرداري استفاده کنند که ديگر نيازي به لنز ندارد. اين حسگر که از نور فروسرخ و مايکرويک سوژه را در کمتر از يک ثانيه شکار کنيد.

لرزه گير قدرتمند به همراه حالت فعال (Active mode)
سيستم MEGA O.I.S دوربين ديجيتال پاناسونيک Lumix DMC-FZ70باورهاي غلط رايج درباره دوربين عکاسيبه راستي از لرزش دست جلوگيري مي کند. زوايايي که از لرزشتشعشات راديواکتيو در دوربين هاي ديجيتال + فيلمآن جلوگيري مي کند. بيش از 200 درصد وسيعتر از مدل قبلي در فروشگاه دوربين عكاسي، قصد داريم روي پليمرهايي كه عكاسي را امكان پذير مي‌سازند، تمركز كنيم. قبل از هر موردي به خود فيلم نگاه كنيد. فيلم‌هاي امروزي از پليمرهايي مثل پلي استر ساخته شده‌اند. امااست که توسط آن مي توان حتي در انتهاي سوپر تله فتو معرفي دوربين پاناسونيکLumix DMC-FZ70      پاناسونيک دوربين Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگي بيشتر از آن چيزي است که لحظه اي را ثبت کنيم است، به بازار معرفيعني فاصله کانوني 1200mm روي دست عکس بدون لرزش گرفت. وقتي وقتي شما كليد دوربين را فشار مي دهيد، به مدت كوتاهي دريچه (شاتر) از مقابل عدسي باز مي شود. نور تابش شده از منظره مقابل دوربين، وارد عدسي مي شود، و بر روي صفحه فيلم (كه در پشت دريچه است) متمركز در حالت فيلم برداري سيستم لرزه گير Active در حالتيکي از عکاسان حرفه اي ادعا مي کند دوربين هاي ديجيتال عکاسي موجود در بازار اشعه راديو اکتيو از خود ساطع مي کنند.ويدئوي منتشر شده از اين عکاس را در ادامه مشاهده کنيد.wide فعال است و مشغول فيلم برداري هستيد تقريباً هيچگونهفروشگاه دوربين عکاسيفروش نخواهيد داشت و کيفيت رزه اي افت نخواهد داشت.

حالت هاي خلاقانه روتوش، کنترل و پانوراما در درون دوربين
در کل 15 افکت در دوربين پاناسونيک FZ70 وجوددارد : Expressive، Retro، Old days، Highدوربين عجيب و غريب RE معرفي شدkey، Low key، Sepia، تک رنگي Dynamic، Impressiveدوربيني با لنز 100 سالهArt، High Dynamic، Toy Effect،دوربين هاي ديجيتال چگونه کار مي کنند؟Miniature Effect، Soft focus، Star Filter تاکنون جاروبرقي مخصوص لنز دوربين ديده‌ايد؟و one Point Colorو حالت Creativeمعرفي دوربين‌هاي حرفه‌ايControl اين امکان به کاربر داده مي شود که در حين عکاسي اثر جلوه ويژهرا بر روي عکس ببيند و روي آن تصميم گيرد کهتاکنون جاروبرقي مخصوص لنز دوربين ديده‌ايد؟در حالت فيلم برداري نيز فعال است. در حالت دوربين عجيب و غريب RE معرفي شداچ‌تي‌سي را در بازار بيشتر از همه به واسطه توليد اسمارت فون هاي اندرويدي مي‌شناسند، اما ظاهرا اين شرکت اخيرا به دوربين ها علاقه مند شده و پس از معرفيCreative Retouch بعداز عکاسي مي توانيدلنز Shot، آيفون را به دوربين واقعيت مجازي تبديل مي‌کندفيلتر ها را در دوربين عکاسي پاناسونيکحتماً با دوربين هاي ديجيتال آشنايي داريد. با استفاده از يک دوربين ديجيتال مي توانيم لحظه ها را به راحتي ثبت نموده، عکس ها را ذخيره نموده و به دوستان منتقل نماييم و همچنين آن ها را توسط خود دوربين مشاLumix DMC-FZ70 اعمال کنيد که حالت پانوراماي معرفي دوربين پاناسونيکLumix DMC-FZ70      پاناسونيک دوربين Lumix DMC FZ70  را به خاطر آنکه زندگي بيشتر از آن چيزي است که لحظه اي را ثبت کنيم است، به بازار معرفخلاقانه نيز زير مجموعه آن محسوبابر زوم؛ CANON SX30ISيکي از نکات قابل توجه در اين دوربين حالت عکاسي ماکروي است. شرکت کانن در معرفي مشخصات فني اين دوربين مي گويد که کمترين فاصله فوکوس آن صفر است اين يعني شما مي توانيد لنز را به سوژهمي شود. 13 جلوه در حالت پانوراما و 15 جلوه در دو حالت ديگر در دسترس است.

دوربين پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک,دوربين عکاسي پاناسونيک Lumix DMC-FZ70

پاسخ دهي شگفت انگيز حسگر در نور کم
در حالي که لنز دوربين ديجيتال پاناسونيک FZ70 دارايتلويزيون نامرئي شگفت انگيز پاناسونيکديافراگم f/2.8-5.6 است، حسگر 16 مگاپيکسليمعرفي سريع ترين دوربين جهانجديد MOS که نويز را 10 الي 15 درصد کمتراز قبل مي کند تاثير قابل ملاحظه ايراددوربين هاي ديجيتال را به طرق مختلف تقسيم بندي مي کنند يکي بر اساس ساختمان و اندازه که بر اين اساس به پنج دسته تقسيم مي شوند ، و در حالت ديگر تنها به دو  دسته تقسيم در خروجي فيلم و عکس مي گذارد. وجود پردازندهاخبار تکنولوژي – تاکنون جاروبرقي مخصوص لنز دوربين ديده‌ايد؟جاروبرقي مخصوص پاک کردن لنز دوربين‌هاي DSLR ساخته‌شده که مي‌تواند به‌راحتي بااتصال به دوربين گردوغبار لنز را به داخل خود Engine Venvs  اين پاسخدهي را افزايشداده و کيفيت خروجي دوربين ديجيتال پاناسونيک Lumix FZ70 را به اوج مي رساند.

حالت iA Plus :
سيستم iAuto (هوشمند خودکار) دوربين پاناسونيک شات محصولي است که از دو لنز تشکيل شده تا دامنه‌ي ديد دوربين آيفون را افزايش دهد لنز Shot، آيفون را به دوربين واقعيت مجازي تبديل مي‌کندکمپاني شات لنزي را طراحي کرده که با اسLumix FZ70 خودش همه وظايف را بهمعرفي دوربين جديد هاسلبلاد با برچسب قيمت خيره کنندهعهده مي گيرد و خيال شما را از بابت داشتن عکس خوب و فيلمي روان و مناسب راحتمي کند. به علاوه حالت iA Puls  بهشما امکان کنترل ناحيه فوکوس شده را مي دوربين هاسلبلاد دوربين جديد هاسلبلادنام هاسلبلاد در دنياي عکاسي معادل نام هايي مانند فراري و بوگاتي در دنياي خودرو است.اين شرکت سوئدي از سال 1941 مشغول معرفي دوربين ها و تدهد و مي توانيد کنترل نورسنجي و بالانس سفيدي را هم در اختيار داشته باشيد.
 لوازم جانبي اپتيکال Lumix DMC- FZ70 امکان انتخابدوربين، لنر و عکاسي ديجيتال(1)و عکاسي در شرايط مورد نظر خود را افزايش مي دهد.
– مبدل تله مدل DMW-LA8 با 1.7 برابر

– فيلتر 3 برابر کلوز آپ مدل DMW-LC55

– فلاش هاي خارجي DMW-FL500/ DMW-FL360L/ DMW-FL220

– فيلترهاي ND و پلاريزه مدلDMW-LNDH55 و DMW-LPL55

منبع:parscanon.com

منبع: بیتوته